środa, 4 marca 2009

Warsztaty twórczego pisania


Przypominam o warsztatach twórczego pisania, które odbędą się w przyszły czwartek (12 marca) na trzech pierwszych lekcjach. Osoby, które chcą uczestniczyć w tychże zajęciach, powinny oddać lub przesłać mi stronę prozy na dowolny temat. Do kiedy? Czekam do niedzieli.

Pewnie pojawia się pytanie: a co tam będziemy robić? Otóż pisać, pisać, pisać... Jeśli więc ktoś do ćwiczeń w "rozpisywaniu się" oraz do samego pisania odnosi się negatywnie, na zajęciach będzie się jedynie nudził i przeszkadzał prowadzącej - czyli mi. Udział w warsztatach należy traktować jako nagrodę i zaproszę na nie jedynie tych uczniów, którzy prześlą mi coś ciekawego.

Za przesłanie pracy przewidziane są punkty dodatkowe.

Dodam jeszcze, iż z niecierpliwością czekam na Wasze prace długoterminowe. Mam nadzieję, że nie sprawicie mi zawodu i jutro otrzymam od Was naprawdę ciekawe albumy.

4 komentarze:

 1. Jaki jest synonim do słowa zdanie???
  W słowniku nie ma żadnego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Wołku. Po pierwsze, Twoje pytanie powinno mieć nieco bardziej uprzejmą formę. Po drugie, o jakie zdanie Ci chodzi? O "zdanie" w sensie gramatycznym (czyli wypowiedzenie zawierające orzeczenie) czy zdanie w sensie "opinia"?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mogłaby Pani podać jeszcze raz swój e-meil, ponieważ nie jestem pewna czy mam dobry. I chciałam jeszcze spytać czy ta praca może być krótka ?? magdaa

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój adres to: karolinajedrych@wp.pl
  Praca może byc krótka.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Może coś dodasz? Dzięki temu ten blog będzie jeszcze lepszy! Zapraszam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...